Piegādes iespējas interneta veikalā grezni.lv

1) Precēm, kurām norādīts, ka tās atrodas uz vietas Grezni.lv noliktavā:

Piegāde uz Omniva pakomātu

Piegāde var būt bezmaksas (akciju laikā) vai par noteiku maksu. Piegādes cena tiek uzrādīta, kad veicat pasūtījumu, pasūtījuma noformēšanas lapā. Precēm, kurām ir norādīts, ka tās ir uz vietas grezni.lv noliktavā, noformējot un apmaksājot pasūtījumu, preci saņemsiet nākamo 1-3 darba dienu laikā, jo prece tiek izsūtīta tajā pašā vai nākamajā darba dienā.

Ja pasūtījumu ievieto līdz 12:00 darba dienā un pie preces norādīts, ka tā atrodas uz vietas grezni.lv noliktavā, tad preci saņemsi jau nākamajā darba dienā. Ja ievieto brīvdienā, tad saņemsi preci laikā no pirmdienas līdz trešdienai.

Piegāde ar Omniva kurjeru

Piegāde var būt bezmaksas (akcijas laikā) vai par noteiku maksu. Piegādes cena tiek uzrādīta, kad veicat pasūtījumu, pasūtījuma noformēšanas lapā. Precēm, kurām ir norādīts, ka tās ir uz vietas grezni.lv noliktavā, noformējot un apmaksājot pasūtījumu, preci saņemsiet nākamo 1-3 darba dienu laikā.

Mēs piedāvājam piegādi arī ar Latvijas Pasta pakomātiem, kurjeru vai piegādi uz jūsu tuvāko Cirkle K degvielas uzpildes staciju visā Latvijā. Jūs varat saņemt sūtījumu jebkurā vietā visā Latvijā un pilsētās kā Riga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, Ventspils, Rēzekne, Valmiera, Jēkabpils, Ogre, Cēsis, Tukums, Salaspils, Kuldīga, Olaine, Saldus, Talsi, Dobele, Krustpils, Bauska, Madona, Limbaži, Ludza, Sigulda, Alūksne, Preiļi, Līvāni, Gulbene, Aizkraukle, Balvi, Smiltene, Aizpute, Ilūkste, Grobiņa, Kandava, Skrunda, Valka, Dagda, Pļaviņas, Aknīste, Sabile, Staicele, Strenči, Mazsalaca, Ape, Viļaka, Subate, Jaunjelgava, Rūjiena, Viesīte un citās vietās.  

2) Precēm, kurām norādīts, ka tās atrodas piegādātāja noliktavā:

Ja pie preces. norādīts Pieejams, tas nozīmē, ka prece pieejam mūsu piegādātāja noliktavā. Piegāde var būt bezmaksas (akcijas laikā) vai par noteiku maksu. Piegādes cena tiek uzrādīta, kad veicat pasūtījumu, pasūtījuma noformēšanas lapā. Precēm, kurām ir norādīts, ka tās atrodas piegādātāja noliktavā, gaidīšanas laiks ir no 5-20 darba dienām. Vidēji 7 darba dienas.

Norāde par noliktavas statusu (uz vietas grezni.lv vai piegādātāja noliktavā) ir redzama pie katra produkta individuāli produktu lapās.

Kad prece tiek izsūtīta Jums, Jūs saņemsiet e-pastu ar sūtījuma izsekošanas numuru.  Ja vēl neesat saņēmuši e-pastu ar izsekošanas numuru, tas nozīmē, ka prece vēl ir ceļā no piegādātāja (precēm, kurām norādīts, ka tās ir piegādātāja noliktavā).

Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas