Palo Santo 10-15 gab.

16,65  iesk. PVN

Pasteidzies! 1 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!

100 gramu iepakojums ar Palo Santo. Liela daļa cilvēku jau ir pazīstama ar Palo Santo. Ja ne pēc tā nosaukuma, tad noteikti pēc smaržas, kas bieži tiek izmantota dažās somu pirtīs, mājas aromātiem vai masāžas eļļām. Smarža nāk no Palo Santo koksnes, kas aug Dienvidamerikā. Tas ir īpašs koksnes veids, jo tā dūmi attīra vidi un attīta no sliktajām enerģijām, kad dedzinat Palo Santo. Aromāts ir sazemēts un dabisks, bet tajā pašā laikā mistisks.

✅ Pieejams

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Cet., Jul 25  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Kas īsti ir Palo Santo?

Palo Santo burtiski nozīmē svēto koksni, un tas, tāpat kā baltā salvija, ir cēlies no vietējiem indiāņiem Dienvidamerikā. Jau pirms vairākiem gadu simtiem indiāņi izmantoja Palo Santo ceremoniju laikā, lai attīrītu auru un dziedinātu no negatīvām ietekmēm. Arī Eiropā cilvēki izvēlas šo svēto koku, lai attīrītu savu mājokli vai vienkārši lai priecātos par Palo anto smaržu.

Šim koka raksturīgs silts, un viegls aromāts ar saldu pieskārienu. Salīdzinot ar balto salviju (kas arī tiek izmantota tam pašam mērķim), Palo Santo izdala ļoti maigu smaržu. Mēs nevaram iedomāties nevienu, kuru neapburtu dabiskā un līdz ar to garīgā smarža.

Palo Santo no Peru un Ekvadoras

Palo Santo koksne tiek piegādāta no Peru un Ekvadoras. Šie koki ir ļoti reti sastopami, tāpēc tie netiek cirsti. Palo Santo ievāc tikai no kritušiem kokiem.

Svars 0,100 kg

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.00 Kopumā
0%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

Atsauksmes

Pagaidām nav atsauksmju.

Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Palo santo 100 grami

Palo Santo 10-15 gab.

16,65  iesk. PVN

Uzdot jautājumu