Chogan Oven intensīvs tīrīšanas līdzeklis plītij, grilam un virtuvei 750ml

12,79  iesk. PVN

Pasteidzies! 1 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!
Zīmols: 
chogan smaržas internetā
Chogan

Attīriet un aizsargājiet savu virtuvi ar Chogan Oven – Jūsu labākais sabiedrotais virtuves tīrīšanā!

Chogan Oven ir augstas efektivitātes tīrīšanas līdzeklis, kas radīts, lai nodrošinātu tīrību un higiēnu Jūsu virtuvē. Itāļu zīmols Chogan ir izstrādājis šo produktu ar domājot par ikvienu, kurš meklē ne tikai spēcīgu, bet arī drošu risinājumu sava ēdiena pagatavošanas vides uzturēšanai nevainojamā kārtībā. Produkta kods: DT03

✅ uz vietas grezni.lv noliktavā. Izsūtam 24h laikā!

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Cet., Jul 25  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Chogan Oven īpašības un priekšrocības:

  • Daudzpusīgs pielietojums: Oven tīrīšanas līdzeklis ir ideāli piemērots dažādu virsmu tīrīšanai, sākot no cepeškrāsnīm līdz griliem un citām cepšanas iekārtām.
  • Attīra un atjauno: Īpaši efektīvs tauku un piedegumu noņemšanā, atstājot virsmas spīdīgas un tīras bez papildus piepūles.
  • Drošs un sertificēts: Produkts ir izstrādāts atbilstoši H.A.C.C.P. prasībām, nodrošinot lietošanas drošību jebkurā pārtikas apstrādes vidē.
  • Videi draudzīgs: Chogan ir apņēmusies samazināt negatīvo ietekmi uz vidi, izstrādājot produktus, kas ir efektīvi un droši lietošanai.

Oven lietošanas instrukcijas

Līdzekli Oven var atšķaidīt ar ūdeni visdažādākajās attiecībās. Attiecība ir atkarīga no tīrāmās virsmas netīrības pakāpes un paredzētā lietošanas veida.

Cepeškrāsns tīrīšana: uzkarsē cepeškrāsni līdz 90°C. Izslēdz cepeškrāsni. Uzklājiet mazgāšanas līdzekli ar smidzinātāju, ļaujot tam pielipt pie cepeškrāsns sienām. Pēc tam aizveriet cepeškrāsni un ļaujiet produktam iedarboties 10 minūtes. Noslaukiet ar tīrīšanas spilventiņu un noskalojiet ar ūdeni, izmantojot sūkli vai drānu. Uzkarsējiet cepeškrāsni un ļaujiet tai darboties 10 minūtes pirms nākamās lietošanas. Jūsu cepeškrāsns būs gandrīz kā jauna!

Grila tīrīšana: izsmidziniet līdzekli uz grila un ļaujiet nostāvēties 10 minūtes; noslaukiet ar tīrīšanas spilventiņu, pēc tam noskalojiet ar ūdeni. Iedarbiniet grilu un ļaujiet tam darboties 10 minūtes pirms nākamās lietošanas. Oven efektīvi noņem pat visgrūtāk noņemamos netīrumus, atstājot Jūsu grilu ideālā stāvoklī pēc katras lietošanas!

Cepšanas iekārtu tīrīšana: izslēdziet ceptuvi un ļaujiet eļļai pilnībā atdzist, pēc tam iztukšojiet to no cepšanas iekārtas un noņemiet visas nogulsnes. Izsmidziniet produktu un ļaujiet tai nostāvēties 10 minūtes. Notīriet, pēc tam noskalojiet ar ūdeni un nosusiniet. Droši un ātri atbrīvojiet cepšanas iekārtas no nogulsnēm, nodrošinot tīrību un higiēnu.

Brīdinājumi: Produkta nesabalansētam atšķaidījumam var būt oksidējoša iedarbība uz alumīnija un citu sakausējumu virsmām, kā arī var tikt bojātas krāsotas virsmas. Nelietojiet produktu uz anodēta tērauda vai pulēta marmora. Pārliecinieties par pareizu produkta atšķaidīšanu, lai izvairītos no oksidējošas iedarbības uz sakausējumiem un krāsotām virsmām.

Ar Chogan Oven Jūs iegūstat ko vairāk par tīrīšanas līdzekli. Jūs iegūstat arī uzticamu partneri Jūsu virtuves uzturēšanā kārtībā un tīrībā. Pārliecinieties paši par tā efektivitāti!

Oven specifikācija Brīdinājumi: Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Neieelpot putekļus/dūmus/gāzi/miglu/tvaikus/smidzinājumu. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un tas ir viegli izdarāms. Turpiniet skalošanu. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): Nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Noskalojiet ādu ar ūdeni [vai dušu]. Valkājiet aizsargcimdus/aizsargtērpu/acu aizsargus/sejas aizsargus. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas.

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.00 Kopumā
0%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

Atsauksmes

Pagaidām nav atsauksmju.

Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Chogan Oven intensīvs tīrīšanas līdzeklis plītij, grilam un virtuvei 750ml | DT03

Chogan Oven intensīvs tīrīšanas līdzeklis plītij, grilam un virtuvei 750ml

12,79  iesk. PVN

Uzdot jautājumu