Chogan magnētiskās skropstas bold strict regular | ELS02

10,00  iesk. PVN

Pasteidzies! 1 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!
Zīmols: 
chogan smaržas internetā
Chogan

Bold strict regular magnētiskās skropstas sastāv no divām rindām sintētisko mākslīgo skropstu, kas izgatavotas no īpaši vieglas šķiedras un novietotas uz ļoti plānas un vieglas metāla stieplītes. Salīdzinot ar mākslīgajām skropstām, kuru pielikšanai izmanto līmi, magnētiskās skropstas izmanto magnētu savstarpējo pievilcību, un šī iemesla dēļ tās netiek pielīmētas pie dabīgajām skropstām. Īpašais raksturlielums ir 2 magnētu klātbūtne, kas novietoti atbalsta metāla stieples galos. Šis modelis padara skatienu intensīvāku, sabiezinot acs ārējo daļu. Lietošanas ilgums ir atkarīgs no lietošanas reižu skaita un noņemšanas veida (aptuveni 8-10 lietošanas reizēm).

✅ uz vietas grezni.lv noliktavā. Izsūtam 24h laikā!

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Cet., Jul 25  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Lietošana: mākslīgās skropstas jāuzklāj uz dabīgajām augšējām skropstām. Pēc skropstu tušas uzklāšanas turiet magnētiskās mākslīgās skropstas pie acs ar magnētu uz leju un uzklājiet tās uz augšējās skropstu līnijas, izlīdzinot tās ar savām dabiskajām skropstām. Paņemiet otru skropstu daļu ar magnētu uz augšu un novietojiet tās dabisko skropstu apakšpusē. Sakārtojiet tos tā, lai abas daļas labi saskanētu kopā. Magnētiskās skropstas nedrīkst aiztikt ar metāla uzacu pinceti. Lai tās noņemtu, vienkārši viegli pavelciet mākslīgo skropstu galus, līdz magnēti nokrīt. Pēc lietošanas magnētiskās mākslīgās skropstas jānotīra ar kosmētikas noņēmēju vai maigu tīrīšanas līdzekli un jāuzglabā iepakojumā.

Magnētiskās skropstas bold strict regular | ELS02 specifikācija

Brīdinājumi: alerģiska kontaktdermatīta gadījumā pret metāliem, tostarp zeltu, izvairieties no skropstu lietošanas vai nēsājiet tās tikai dažas stundas.

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.00 Kopumā
0%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

Atsauksmes

Pagaidām nav atsauksmju.

SKU: ELS02 Kategorija: 
Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Magnētiskās skropstas bold strict regular grezni

Chogan magnētiskās skropstas bold strict regular | ELS02

10,00  iesk. PVN

Uzdot jautājumu