Chogan Degreaser plus universālais tīrīšanas līdzeklis 750ml

(6 klientu atsauksmes)

13,19  iesk. PVN

Pasteidzies! 2 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!
Zīmols: 
chogan smaržas internetā
Chogan

Degreaser plus universālais tīrīšanas līdzeklis ir izcils produkts no Itāļu zīmola Chogan, kas izceļas ar savu inovatīvo un koncentrēto formulu. Tas ir speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu spēcīgu attaukošanas efektu, padarot to par neaizvietojamu palīgu tīrīšanā. Produkta kods: DT10. Dozators nav iekļauts, to var iegādāties atsevišķi vai izmantot citur iegādātu dozatoru, jo tam ir standarta izmērs.

✅ uz vietas grezni.lv noliktavā. Izsūtam 24h laikā!

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Cet., Jul 25  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Vispusīgs risinājums tīrības nodrošināšanai

Degreaser Plus notīra dažāda veida netīrumus, piemēram, taukus, dūmu traipus, karbonizētus nogulsnes, smogu, dziļi iekļuvušus eļļas traipus, vasku, gumijas pēdas un visus noturīgākos netīrumus no plastmasas, gumijas, koka, audumiem, keramikas, stikla, nerūsējošā tērauda, metāliem un citām virsmām.

Degreaser Plus nodrošina efektivitāti, uzticamību un drošību, kas nepieciešama gan ikdienas mājas vajadzībām, gan nopietniem industriāliem tīrīšanas uzdevumiem. Tas ir izstrādāts, lai atvieglotu Jūsu tīrīšanas darbus un padarītu telpu uzturēšanu nevainojamā stāvoklī vienkāršāku un efektīvāku.

Lietošana un piesardzības pasākumi

Degreaser Plus var lietot neatšķaidītu, lai notīrītu spēcīgākus netīrumus, vai atšķaidītu — apmēram 10% līdz 50% — atkarībā no netīruma smaguma pakāpes. Uzklājiet uz virsmas nelielu produkta daudzumu, ļaujiet tam iedarboties, pēc tam noslaukiet ar sūkli, drānu vai uzsūcošu papīru. Rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Atšķaidīt no 0,5% līdz 5%, ja produktu lieto grīdas tīrīšanas mašīnās. Lai izvairītos no iespējamām sekām, produkta nesabalansētam atšķaidījumam var būt oksidējoša iedarbība uz alumīnija un citu sakausējumu virsmām, kā arī tas var bojāt krāsotas virsmas. Neizmantojiet to uz anodēta tērauda un izvairieties no saskares ar pulētām marmora virsmām. Pirms lietošanas uz šīm virsmām ieteicams veikt iepriekšējas pārbaudes. Lietojiet cimdus.

Ērtība un efektivitāte

Tā spēcīgā attaukošanas darbība ļauj noņemt esošo vaska slāni uz virsmām, kas pārklātas ar vaskiem. Degreaser Plus ir piemērots izmantošanai gan mājās, gan profesionālā vidē, nodrošinot tīru un higiēnisku vidi. Tā efektivitāte un spēja tikt galā ar grūti noņemamiem netīrumiem padara to par izcilu izvēli uzņēmumiem, restorāniem, vienlīdz drošu un atbildīgu lietošanu, kas ir būtiski svarīga restorāniem, pārtikas ražošanas uzņēmumiem un veselības aprūpes iestādēm.

Degreaser Plus formula ir izstrādāta, ņemot vērā gan efektivitāti, gan drošību, pateicoties tās amonjaka un fosfātu neesamībai, kas ļauj to lietot arī profesionālās sfērās, kur tiek piemērotas H.A.C.C.P sistēmas prasības.

H.A.C.C.P. atbilstības deklarācija

Plaša pielietojamība un uzticamība

Degreaser Plus tiek plaši izmantots dažādās nozarēs ne tikai tā universālās attīrīšanas spējas dēļ, bet arī tāpēc, ka tas ir drošs uz dažādām virsmām. Produktu novērtē arī mājsaimniecībās, kur tas palīdz tikt galā ar ikdienā sastopamiem netīrumiem, padarot tīrīšanas procesu ātrāku un efektīvāku.

Klientu atsauksmes un uzticība

Zemāk Jūs variet atrast klientu atsauksmes par Degreaser Plus līdzekli. Tīrīšanas profesionāļi un mājsaimnieki atzīst šī produkta spēju ātri un efektīvi tikt galā ar smagiem netīrumiem, padarot to par vienu no iecienītākajiem tīrīšanas līdzekļiem tirgū. Ne velti Degreaser Plus ir viens no TOP pārdotākajiem Chogan produktiem. Jūs esiet arī lapni atstāt savu atsauksmi par Degreaser Plus, tikai ņemiet vērā, ka atsauksmes var atstāt un atsauksmju forma ir aktīva tikai, tad, kad esiet ielogojies mūsu mājaslapā un, tikai tādā gadījumā, ja esiet iegādājies šo produktu pie mums. Ja Jūs neesat iegādājies šo produktu pie mums, Jums nebūs aktīva un pieejama atsauksmju forma.

Kur var nopirkt Degreaser Plus Latvijā?

Degreaser Plus ir pieejams mūsu veikalā Grezni.lv, kur Jūs varat viegli pasūtīt to tieši uz savām mājām vai uzņēmumu. Piedāvājam ērtas piegādes iespējas, nodrošinot, ka jūs saņemat augstākās kvalitātes produktu savām tīrīšanas vajadzībām bez liekām raizēm.

Lai maksimāli efektīvi izmantotu Degreaser Plus, ieteicams sekot lietošanas instrukcijām un drošības norādēm. Ieteicams regulāri pārbaudīt virsmas, uz kurām lietojat produktu, īpaši, ja tās ir delikātas vai speciāli apstrādātas. Arī pēc katras lietošanas ir svarīgi rūpīgi noskalot apstrādātās vietas, lai nodrošinātu, ka nav palikuši atlikumi, kas varētu ietekmēt virsmu izskatu vai tīrību.

Degreaser Plus sastāvs UZMANĪBU! Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Neieelpot putekļus /dūmus/ gāzi /miglu /tvaikus /smidzinājumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un tas ir viegli izdarāms. Turpiniet skalošanu. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): Nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Noskalojiet ādu ar ūdeni [vai dušā]. Lietojiet aizsargcimdus/aizsargtērpu/acu aizsargus/sejas aizsargus. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU/ārstu. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas.
Svars 0,75 kg
Izmēri 28 × 22 × 8 cm
Tilpums

750ml

Balstoties uz 6 atsauksmēm

5.00 Kopumā
100%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

6 atsauksmes par Chogan Degreaser plus universālais tīrīšanas līdzeklis 750ml

 1. Latviešu

  Janīna Rudzīte

  Iztīriju puikam botas, tagad kā jaunas! Labs tīrāmais! Piegāde arī ātra, saņēmu nākamajā dienā.

 2. Latviešu

  Juris Pūce

  Noskatījos TikTok video, kur tīra auto. Gribēju pārbaudīt vai strādā un tiešām strādā!

 3. Latviešu

  Arnis

  Iztīrija sporta apavus ļoti labi. Uzpūtu uz apaviem, pagaidīju 30 minūtes, lai iesūcas un iemetu veļēnē.

 4. Latviešu

  Inga

  Redzēju video tiktok,ka degriser vai baltā švamme,kura no viņiem neatcerējos ņēma nost kvēpus.
  Uzpūtu virs kamīna sienas notestēt un rezultāts pārsteidza,pat remontu nevajag taisīt😅 .Uzpūšot jau viss nāca nost ,pārlaidu tik pāri ar švammīti un noslaucīju 🙂

 5. Latviešu

  Inese

  Ieēdušies eļļas traipi uz linoleja, nedaudz uzsmidzināju, un ātri notīrīju, rezultāts labs.

 6. Latviešu

  Antons

  Ļoti efektīvs asins traipiem uz auduma. Ļoti viegli iztīrās.

Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Chogan dt10 Degreaser plus intensīvs universālais tīrīšanas līdzeklis 750ml

Chogan Degreaser plus universālais tīrīšanas līdzeklis 750ml

13,19  iesk. PVN

Uzdot jautājumu