Chogan smaržas nr. 10 sieviešu 100ml

(2 klientu atsauksmes)

30,00  iesk. PVN

Pasteidzies! 2 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!
Zīmols: 
chogan smaržas internetā
Chogan

Chogan sieviešu smaržas nr. 10 sievietēm ir aromāts, kas sevī glabā noslēpumainības auru un maģisku eliksīru, kas atraisa Jūsu enerģijas vibrācijas un atklāj jutekliskumu. Šīs itāļu zīmola Chogan smaržas izceļas ar 30% smaržu esences saturu, kas nodrošina to noturību un piešķir īpašu aromātu pieredzi.

✅ Pieejams

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Otr., Jul 23  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Smaržas tiek dalītas piecās pamatgrupās, un Chogan sieviešu smaržas nr. 10 ietilpst Parfum (P) kategorijā ar līdz pat 30% aromātu sastāvdaļu, kas nodrošina ilgstošu un intensīvu aromātu. Šī augstā smaržu esences koncentrācija padara tās par ideālu izvēli sievietēm, kuras meklē smaržas ar ilgstošu noturību un neatkārtojamu aromātu.

Aromāta augšējās notīs ir jasmīns, kas sniedz juteklisku pirmo iespaidu. Sirds notīs dominē koksne, kas piešķir smaržām dziļumu un siltumu. Visbeidzot, bāzes notīs ir baltais dzintars, kas sniedz smaržām izsmalcinātu noslēgumu, un atstāj patīkamu pēcaromātu.

Chogan sieviešu smaržas nr. 10 ir 100 ml tilpumā, un tās ir paredzētas lietošanai uz ādas, izsmidzinot uz kakla, aiz ausu ļipiņām vai dekoltē. Alternatīvi, var izsmidzināt smaržas sev priekšā un ieiet smaržu mākonī, lai iegūtu vienmērīgu aromātu pārklājumu. Smaržas ir derīgas 36 mēnešus, un to skaistā pudelīte papildina produktu ar estētisku izskatu, kas atspoguļo smaržu kvalitāti un stilu.

Chogan 010 smaržu specifikācija.pdf Alcohol denat, parfum, benzyl salicylate, coumarin, geraniol, alpha-isomethyl ionone, citronellol, benzyl alcohol. Brīdinājums: Nesmidzināt uz atklātas liesmas vai citiem aizdegšanās avotiem. Izvairieties no saskares ar acīm. Sargāt no bērniem.
Augšējās notis

Sirds notis

Pamata notis

Tilpums

100ml

Balstoties uz 2 atsauksmēm

5.00 Kopumā
100%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

2 atsauksmes par Chogan smaržas nr. 10 sieviešu 100ml

  1. Latviešu

    Krīstīne

    Patīkams saldens aromāts un skaista pudelīte!

  2. Latviešu

    Natālija

    Super!

SKU: 010 Kategorija: , ,
Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Chogan sieviešu smaržas nr 10 ALIEN – THIERRY MUGLER

Chogan smaržas nr. 10 sieviešu 100ml

30,00  iesk. PVN

Uzdot jautājumu