Baltās salvijas kvēpeklis Harmonija

9,60  iesk. PVN

Pasteidzies! 2 cilvēki jau pievienojuši šo produktu grozam!

Baltās salvijas kvēpeklītis 10 cm Harmonija. Baltajai salvijai ir aizsargājoša un attīroša iedarbība. Pēc kvēpināšanas salvijas smarža saglabāsies telpā ilgu laiku. Salvijas kvēpeklītis ir pilnīgi dabisks ceremonijas vīraks. Salvijas kvēpekļi tiek plaši izmantoti visā pasaulē, lai atgūtu kontaktu ar mātes dabas spēku.

✅ Pieejams

  Plānotā piegāde: Pirm., Jul 22 – Cet., Jul 25  (Excl Sat, Sun)

  Dalīties

Kur aizsākusies kvēpināšanas tradīcija?

Kvēpināšanas rituāls cēlies no vietējiem amerikāņiem – indiāņiem. Viņi dedzināja zālītes, lai izveidotu kontaktu ar garīgo pasauli. Kā arī, lai kliedētu ļaunās enerģijas un piesaistītu labo enerģiju. Tā viņi attīrīja dzīvojamās telpas un pat cilvēkus no sliktajām enerģijām. Rituālā kvēpināšana ir kļuvusi populāra arī Eiropā telpu attīrīšanai.

Par balto salviju

Baltā salvija ir vispopulārākais augs, ko izmanto kvēpināšanā. Tas ir tāpēc, ka tam ir daudz pozitīvu efektu. Piemēram, tas attīra gaisu mājā, kas arī noņem negatīvās enerģijas. Tas palīdz atpūsties un uzlabo miegu. Tas noņem stresu un uzlabo garastāvokli. Tās garīgais efekts ir piesaistīt labu garastāvokli un radīt pozitīvu noskaņojumu.

Balto salviju izmanto ceremoniju laikā, lai izdzītu ļaunos garus, negatīvās domas un ietekmes. Salvijas lapas ir pazīstamas ar savu neparasto smaržu, un tās izmanto arī kā dabisku aizsarglīdzekli pret kodēm un insektiem.

Var izmantot auras attīrīšanai, piemēram, pirms meditācijas vai lūgšanas. Kvēpekļus bieži izmanto SPA darbinieki un terapeiti pirms procedūrām. Degoša salvija var uzlabot garastāvokli un var būt arī lielisks sabiedrotais pret stresu.

Svars 0,028 kg
Izmēri 10 × 3 × 3 cm

Balstoties uz 0 atsauksmēm

0.00 Kopumā
0%
0%
0%
0%
0%

Tikai lietotāji, kas iegādājušies šo produktu un ienākuši sistēmā var atstāt atsauksmes.

Atsauksmes

Pagaidām nav atsauksmju.

Mans grozs
Favorīti
Tikko skatīts
Kategorijas
Harmonija kvēpeklis baltās salvijas

Baltās salvijas kvēpeklis Harmonija

9,60  iesk. PVN

Uzdot jautājumu